
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 5W/25W |
| Højde: | 180 cm |
| Bredde: | 46 cm |
| Diameter: | 32 cm |
| Lumen: | 400/2500lm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 7,7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Uplight |
| Vare-ID: | 69677-15 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn