
| : | Sort |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 195,5 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 90990A06 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn