
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 7W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 18 cm |
| Bredde: | 16 cm |
| Dybde: | 12 cm |
| Ledningslængde: | 2 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Glas, metal |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Produktvægt: | 0,7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | HB5621054389 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn