
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 5W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 12 cm |
| Bredde: | 12 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslængde: | 2 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Produktvægt: | 0,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | HB5620044044 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn