
| Fatning: | GU10 mini |
| Watt: | 4 |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 12.5 cm |
| Bredde: | 4.5 cm |
| Diameter: | 4 cm |
| Ledningslængde: | 300 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.43 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | HB5868232 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn