
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 8 |
| Højde: | 46 cm |
| Diameter: | 65 cm |
| Ledningslængde: | 135 cm |
| Materiale: | Stål, K9 krystal |
| Produktvægt: | 7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | AG8-AGED-BRASS |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn