
| : | Messing/sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 13W |
| Højde: | 35 cm |
| Diameter: | 28 cm |
| Lumen: | 532lm |
| Materiale: | Metal, silikone |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,78 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | EU62331GO |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn