Fantastisk adventslysestage lavet af træ på en rund fod. Lysene lyser træet op og skaber et flot skær. En lysestage, der kan stå fremme hele vinteren. Det runde design får den til at se flot ud fra alle vinkler og er derfor nem at placere i både vinduer og på en skænk. Dette produkt er FSC®-mærket. Leveres med en 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Inkluderer 4 udskiftelige E10-pærer på 55V.

| : | Hvid |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Højde: | 31 cm |
| Diameter: | 21 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Træ, plastik |
| Produktvægt: | 0,45 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 644-23-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn