
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 20W |
| Højde: | 16,5 cm |
| Bredde: | 13,5 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslængde: | 80 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 1600lm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Aluminium, plast |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvægt: | 0,41 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Bevægelsessensor |
| Vare-ID: | 7766748 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn