Elegant adventslysestage formet som en bue. Lavet af træ og bejdset med en valnøddebrun finish. Placer den enkle, men elegante lysestage i et vindue eller på en hylde. En gave til en dejlig julestemning. Leveres med 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Inkluderer 5 udskiftelige E10-pærer (55V).

| Farve: | Brun |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 33 cm |
| Diameter: | 51 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Træ |
| Produktvægt: | 0,55 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 214-83-1 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn