Elegant adventsstage i form af en sløjfe. Fremstillet i træ og malet i beige. Stil den enkle, men elegante lysestage i et vindue eller på en skænk for en dejlig julestemning. Dette produkt har FSC® mærke. Leveres med 1,8 m hvid ledning, strømafbryder og stik. Leveres med 5 udskiftelige E10-pærer (55V).

| Farve: | Beige |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3 |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 33 cm |
| Bredde: | 51.5 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Træ, plastik |
| Produktvægt: | 0,52 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 214-82-1 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn