
| Farve: | Røgfarvet |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Højde: | 120 cm |
| Bredde: | 12 cm |
| Længde: | 78 cm |
| Materiale: | Metal, glas, træ |
| Produktvægt: | 2,11 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 15768-4 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn