
| Farve: | Guld |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 6W |
| Højde: | 15 cm |
| Længde: | 21 cm |
| Dybde: | 6,5 cm |
| Lumen: | 230lm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,51 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 78400G |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn