
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 61 - 216,7 cm |
| Bredde: | 30,5 cm |
| Længde: | 49,5 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Aluminium, glas |
| Produktvægt: | 4,85 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | QN-ALFORD-PLACE8-L-MB |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn