
| Batteritid: | 11-20h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 1,5W |
| Højde: | 20/10 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Lumen: | 115lm |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,05 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 9557 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn