
| Farve: | Hvid |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Højde: | 4,5 cm |
| Diameter: | 9,6 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 650 |
| Kelvin: | 3000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 2.7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | V6084-10 |








Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn