
| : | Grå |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 0,54W |
| Højde: | 13 cm |
| Bredde: | 14 cm |
| Dybde: | 13 cm |
| Ledningslængde: | 800 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 6lm |
| Materiale: | Polyresin |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7660-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn