
| : | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 1W |
| Højde: | 41 cm |
| Bredde: | 6 cm |
| Dybde: | 11,5 cm |
| Ledningslængde: | 1000 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 70lm |
| Materiale: | Aluminium, akryl |
| Kelvin: | 3500K |
| Produktvægt: | 1,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7645-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn