
| : | Antik messing |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 40 cm |
| Diameter: | 51 cm |
| Ledningslængde: | 80 cm |
| Materiale: | Stål, tekstil |
| Produktvægt: | 2,4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 9825-5AB |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn