
| Fatning: | G9 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 49,7 cm |
| Diameter: | 16,2 cm |
| Ledningslængde: | 2,5 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 2.3 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 410536 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn