
| Farve: | Mat hvid |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | GU10 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 7W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 17.6 cm |
| Diameter: | 6.7 cm |
| Ledningslængde: | 400 cm |
| Materiale: | metal |
| Produktvægt: | 0.3 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 117436 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn