
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 16W |
| Højde: | 4 cm |
| Bredde: | 60 cm |
| Dybde: | 14 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Lumen: | 1620lm |
| Materiale: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Væglampe |
| Vare-ID: | 7507990 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn