
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 10W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 20 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Dybde: | 50 cm |
| Materiale: | Krydsfiner |
| Produktvægt: | 1,1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 15415-19 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn