
| : | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 20,5W |
| Højde: | 3 cm |
| Diameter: | 28,5 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 2400lm |
| Materiale: | Stål, plastik |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,73 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 900278 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn