
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 5,5W |
| Højde: | 35 cm |
| Diameter: | 3,5 cm |
| Længde: | 30 cm |
| Lumen: | 360lm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 20004-15 |





Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn