
| Farve: | Røg grå |
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 2x25W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 28 cm |
| Bredde: | 33 cm |
| Dybde: | 21,5 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Metal / glas |
| Produktvægt: | 0,75 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 10206-15 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn