
| : | Guld |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | GU10 mini |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 40 cm |
| Længde: | 115 cm |
| Dybde: | 22 cm |
| Ledningslængde: | 130 cm |
| Materiale: | Metal, tekstil |
| Produktvægt: | 3,05 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 21442/03/10 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn