
| : | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 22W |
| Højde: | 2,9 cm |
| Bredde: | 42 cm |
| Længde: | 42 cm |
| Lumen: | 3000lm |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvægt: | 1,3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | G80992/26 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn