
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Antal lyskilder: | 6 |
| Højde: | 66,5 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 3,45 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | HB16658060153 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn