
| : | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 10W |
| Højde: | 4 cm |
| Bredde: | 6 cm |
| Længde: | 58 cm |
| Lumen: | 1000lm |
| Materiale: | Stål, plastik |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,02 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7512013 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn