
| : | Natur |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 15W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 32 cm |
| Diameter: | 53 cm |
| Ledningslængde: | 250 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Rattan, gummi |
| Produktvægt: | 1,8 kg |
| Produktionsland: | PH |
| Vare-ID: | 7653-2503 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn