
| : | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Med fjernbetjening (inkluderet) |
| Watt: | 20W |
| Højde: | 5,3 cm |
| Bredde: | 16 cm |
| Længde: | 55 cm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Kelvin: | 2700-6500K |
| Produktvægt: | 1,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | G81175/06 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn