
| Farve: | Antik messing |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 55 cm |
| Diameter: | 41 cm |
| Ledningslængde: | 2,6 cm |
| Materiale: | Jern, glas |
| Produktvægt: | 5,88 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 203661028 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn