
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 20W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 13,6 cm |
| Bredde: | 16,7 cm |
| Længde: | 25,3 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Aluminium |
| Produktvægt: | 1.79 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 7205086 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn