
| : | Valnød |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 12W |
| Højde: | 30 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Lumen: | 745lm |
| Materiale: | Træ, plastik |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvægt: | 1 kg |
| Vare-ID: | 17020-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn