Klassisk adventslysestage, der giver et moderne udtryk. Juletræer og fod i træ sammen med metalrør. Lyser flot op med fire LED-lys og skaber en dejlig julestemning og en dejlig atmosfære. En selvforklarende lysestage i hjemmet fra år til år. Dette produkt er FSC®-mærket. Leveres med 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Inkluderer 4 udskiftelige E10 LED-lys.

| : | Hvid |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | LED-pærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 0,5W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Højde: | 17,5 cm |
| Længde: | 43 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Træ, plastik, metal |
| Produktvægt: | 0,88 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 656-87-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn