
| Farve: | Grå |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | 3-trins dæmpbar med afbryder |
| Watt: | 4W |
| Højde: | 36 cm |
| Diameter: | 24 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 320lm |
| Materiale: | Plast |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | HB4066012 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn