
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 49,5 - 140,7 cm |
| Bredde: | 15,2 cm |
| Længde: | 37,5 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Aluminium, glas |
| Produktvægt: | 2.9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | KL-CAMILLO-P-TBK |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn