Foldbar elektrisk lysestage med 11 lys, lavet af hvidmalet træ, dekoreret med messingringe omkring hvert lys for et elegant touch. Det moderne design giver en stilfuld følelse, og pærerne spreder et varmt, indbydende skær. Perfekt til at skabe stemning i ferien og passer i vinduer eller på; hylder. Leveres med 1,7 m hvid ledning, strømafbryder og stik. Indeholder 11 udskiftelige E10-pærer (23V).

| Farve: | Hvid |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Integreret LED |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Antal lyskilder: | 11 |
| Højde: | 82 cm |
| Bredde: | 86 cm |
| Dybde: | 15 cm |
| Ledningslængde: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Materiale: | Træ |
| Kelvin: | 2100K |
| Produktvægt: | 1.35 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 3592-210 |





















Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn