Hvid adventslysestage i et dekorativt design lavet af træ. Lysestagen skinner med en behagelig glød og skaber en hyggelig atmosfære. Lad julens varme sprede sig med denne fine lysestage. Leveres med en 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Inkluderer 5 udskiftelige E10-pærer på 55V.

| : | Hvid |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 55 cm |
| Længde: | 43 cm |
| Dybde: | 15 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Træ, plastik |
| Produktvægt: | 1,07 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 156-00 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn