
| : | Brun |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 8W |
| Højde: | 6,3 cm |
| Bredde: | 10 cm |
| Dybde: | 15,7 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Lumen: | 280lm |
| Materiale: | Aluminium |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvægt: | 1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Nedlys |
| Vare-ID: | 33812/08/96 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn