
| title_da: | Brun |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 40 cm |
| Bredde: | 19 cm |
| Dybde: | 22 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 1,4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Rundstrålende |
| Vare-ID: | 1563 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn