
| : | Sort/guld |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 7W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Diameter: | 53 cm |
| Ledningslængde: | 120 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 3,3 kg |
| Vare-ID: | 2822330-4000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn