
| Fatning: | MR11 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 4W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 100-133,9 cm |
| Ledningslængde: | 175 cm |
| Materiale: | metal |
| Produktvægt: | 4.4 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Model gulvlampe: | Læselampe |
| Vare-ID: | 375007 |


































Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn