Celine Advent Lysestage Hvid er en tidløs og elegant lysestage til advent. Den klassiske sløjfeform i hvidmalet træ, kombineret med messingfarvede detaljer, skaber en stilfuld atmosfære i dit hjem. Perfekt til at sprede et varmt og indbydende lys gennem hele julen. Leveres med hvidt kabel og strømafbryder.
Pærer medfølger.

| Farve: | Hvid |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 28 cm |
| Bredde: | 46 cm |
| Dybde: | 5 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Materiale: | Fyrretræ |
| Produktvægt: | 0.86 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 700446 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn