
| Farve: | Hvid |
| Produkttype: | Parafinbelysning |
| Højde: | 25,5 cm |
| Diameter: | 15 cm |
| Materiale: | Keramik |
| Produktvægt: | 0.5 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 138001 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn