
| Farve: | Zink |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 55,1 cm |
| Bredde: | 26,7 cm |
| Dybde: | 32,1 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Aluminium, glas |
| Produktvægt: | 3,76 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Rundstrålende |
| Vare-ID: | QN-CHANCE-HARBOR-L |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn