
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 130 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Ledningslængde: | 3,5 cm |
| Materiale: | Jern, messing |
| Produktvægt: | 3,15 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Model gulvlampe: | Læselampe |
| Vare-ID: | 206100803 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn