
| Farve: | Sort |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 140 cm |
| Diameter: | 24 cm |
| Ledningslængde: | 2 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 5.2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Læselampe |
| Vare-ID: | HB14067210107 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn