
| Watt: | 1-50W |
| Højde: | 3,2 cm |
| Bredde: | 6,1 cm |
| Længde: | 18,4 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,31 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7980479 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn